OPINIE

IMG_0091_www
” Dziękujemy Danielowi przede wszystkim za piękny, wzruszający a zarazem śmieszny film ślubny. Wspaniale było wrócić do tego niezwykłego dla nas dnia w tak fajnej formie. Film jest nagrany solidnie, w dobrej jakości oraz z gustem.”

Kasia i Mariusz (Filmowanie Warszawa)

popr_5
” Nas szczególnie urzekł sposób montażu. Jest on bowiem idealnie dopasowany do podkładu muzycznego. Cieszmy się, że nasz ślub i wesele zostały uwiecznione w tak doskonałej formie i dzięki temu będziemy mogli ponownie przeżywać te radosne chwile do końca naszych dni.”

Paulina i Piotr (Filmowanie Warszawa)

” Daniel to skromny, miły, kontaktowy i bezproblemowy człowiek. Jest elastyczny – bez żadnego problemu uwzględnił wszystkie nasze sugestie i życzenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i efektu końcowego. Mamy wspaniałą „dokumentację” tych niezapomnianych chwil.”

Olga i Mirek (Filmowanie Warszawa)

12345
” W filmie nie ma nudy, oglądaliśmy go już mnóstwo razy i nigdy nie przewijaliśmy. Wszystkie najważniejsze momenty zostały ujęte na filmie. My już wiemy że spotkamy się na kolejnym weselu 🙂 Dziękujemy za profesjonalną i wyjątkową pamiątkę.”

Ewa i Jarek (Filmowanie Pruszków)

popr_2
” Całość filmu jest jak dla nas majstersztykiem. Obraz jest bezbłędnie połączony z wybranym przez nas podkładem muzycznym. Najistotniejsze momenty są w odpowiedni sposób wyeksponowane w filmie. Ponadto materiał jest naprawdę w wysokiej jakości.”

Gosia i Darek (Filmowanie Skierniewice)

popr_11
” Film jest bardzo ciekawy, wyjątkowo zabawny, a podczas uroczystości zaślubin podniosły, czyli taki jakiego efektu pragnęliśmy. Będziemy do niego wracać z niezwykłą przyjemnością. Daniel wykazał się dużą elastycznością, wyrozumiałością, a podczas filmowania było bardzo miło i sympatycznie.”

Aneta i Marek (Filmowanie Warszawa)